CO O NÁS NAPSALI NAŠI KLIENTI

Se službami společnosti Finpam jsme velice spokojeni, a to především díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb a spolehlivému, profesionálnímu týmu, který je pro naši společnost skutečným partnerem.

Ing. Jana Jirušová HR Manager Eastern Europe

Když jsme před lety potřebovali novou účetní a personální firmu, hledali jsme především spolehlivého, erudovaného a flexibilního partnera k dlouhodobé spolupráci. Po složitém vybírání jsme uzavřeli smlouvu s firmou FINPAM s.r.o. Společnost splňuje vše, co jsme hledali a dnes již „Jana a Jana“ přidaly bonus osobních vztahů a důvěry. Měli jsme velké štěstí!

Ing. Alena Jandová finanční ředitelka

Společnost FINPAM byla vybrána jako dočasný externí dodavatel do obsazení pozice interní mzdové účetní, a to vzhledem k dlouhodobé zkušenosti se mzdovým systémem Flux a expertním znalostem v oblasti mzdové a personální agendy. S paní Janou Hromadovou a Janou Plachtovou byla vždy příkladná profesionální spolupráce, vše zpracované řádně v termínu a dle podmínek smlouvy.

Ing. Šárka Zátková Tajemnice ÚMČ Praha 21

Dlouhodobě spolupracujeme v oblasti personální a mzdové, na tým FINPAM je stoprocentní spolehnutí, pracuje rychle, efektivně a bezchybně.

Ing. Jan Dostál předseda představenstva

Naši představu spolehlivého a loajálního partnera plní FINPAM na jedničku, děvčata jsou v dosahu kdykoliv potřebujeme a jejich práce mluví sama za sebe. Děkujeme.

Ing. Hana Bautkinová jednatelka

Naše společnost je s poskytovanými službami velmi spokojena. Tým společnosti FINPAM s.r.o. je vysoce profesionální, spolehlivý a současně empatický k našim potřebám.

Petr Tichý, M.A. Předseda představenstva

Firma splnila naše požadavky ve všech směrech. Má široký přehled o problematice spojené s mzdovým účetnictvím. Zástupkyně firmy patří mezi osoby, které byly okamžitě a ochotně připraveny zodpovědět naše dotazy. Zakládají si na svědomitosti a pečlivosti, se kterou k nám přistupovaly.

Mgr. Radana Vadasová Vedoucí personálního oddělení

Podle našich zkušeností jsou zástupkyně firmy FINPAM s.r.o. profesionálkami v oboru pracovního práva, zpracování mezd i práce s lidmi, pro společnost dosud provedly nábor více než 100 zaměstnanců v různých profesních skupinách. Zvláště oceňujeme jejich zásluhu na vybudování kvalitního vztahu mezi zaměstnavatelem a odborovou organizací, jejich loajalitu a schopnost dodržet dané slovo.

Pavel Kondraš předseda závodního výboru

Společnost FINPAM mohu jedině doporučit. Spolehlivost, přesnost a dochvilnost beru v tomto oboru jako samozřejmost. Navíc ale musím ocenit také proaktivní přístup ke všem řešeným záležitostem. Osobní a milý přístup, který mezi našimi společnostmi funguje, posouvá naši spolupráci stále dále a dále, naše vazby se prohlubují a spolupráce se rozrůstá.

Ing. Ondřej Šimeček General Manager